Jak kupić

PROCEDURY ZAKUPU

Zajmujemy się licytacjami na największych aukcjach pojazdów na terenie USA i Kanady. Pojazdy ładujemy do kontenerów morskich głównie w naszym magazynie w New Jersey w USA, a nasze przesyłki obsługuje jeden z największych przewoźników kontenerowych MSC Mediterranean Shipping Company co daje nam i Państwu gwarancję, że wylicytowany pojazd lub maszyna bezpieczne i na czas zostaną dostarczone do portu przeznaczenia.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z pełnymi informacjami odnośnie procesu zakupu auta z USA i Kanady wraz transportem do Polski i wszystkimi opłatami.

KROK 1

W pierwszej kolejności określ dokładnie jaką marką, modelem, danymi technicznymi oraz rocznikiem produkcji  pojazdu lub maszyny jesteś zainteresowany. Postaraj się możliwie dokładnie określić preferowane parametry co ograniczy późniejsze doprecyzowanie zamówienia i nakład naszej pracy przy wyszukiwaniu Państwa nowego pojazdu. Prowadzimy także punkty w Warszawie, gdzie posiadamy kilka aut na stanie różnych marek oraz auta które są aktualnie w drodze do kraju, które możecie Państwo zakupić od ręki. Zakup auta pod zamówienie z licytacji z USA lub Kanady odbywa się poprzez wyszukanie auta na aukcjach internetowych.

KROK 2

Następnie po wybraniu lub określeniu parametrów pojazdu skontaktuj się z nami telefonicznie  +48 22 226 77 77   , +48 603 128 686  lub mailowo na adres:  biuro@amer-pol.com  podając numer aukcji lub parametry. Następnie określ preferowaną formę umowy oraz czy zakup ma być realizowany na osobę prywatną czy też na firmę. Prosimy o podanie do jakiej maksymalnej kwoty będziemy dla Państwa licytowali. WAŻNE: Posiadamy najwyższy profil dilersko-brokerski dla wszystkich największych domów aukcyjnych w USA i Kanadzie przez co nasi klienci płacą najniższą prowizję aukcyjną.

KROK 3

Po ustaleniu wartości maksymalnej do jakiej licytujemy kolejną czynnością będzie podpisanie umowy, którą otrzymasz od nas mailem lub pocztą tradycyjną. Następnie umów się z nami na jej podpisanie w jednym z 3 naszych biur w Warszawie. Następnie wpłacasz na nasze konto w zależności od podpisanej umowy 10% lub 20% wartości przedmiotu zamówienia nie mniej niż 1000 USD (zaznaczamy, że wysokość kaucji może zostać ustalona indywidualnie) kolejno nasi pracownicy przystąpią do wyszukania pojazdów odpowiednich względem zamówienia i po potwierdzeniu z Tobą przystępują do licytacji. Po wygranej aukcji, wpłacasz na nasze konto wylicytowaną kwotę wraz z kosztami powstałymi po stronie amerykańskiej, dokładne wyliczenie otrzymasz od nas mailem*.

KROK 4

Poczekaj około 5-6 tygodni, średnio tyle trwa transport pojazdu lub maszyny w kontenerze MSC z naszego magazynu spedycyjnego w New Jersey do Polski przez port w Bremerhaven.W tym czasie sprawdzaj położenie Twojego kontenera poprzez nasz Track & Trace.

KROK 5

W kolejnym kroku dopełniamy sprawy związane z rozładowaniem kontenera, przygotowanie dokumentów do odprawy celnej i akcyzowej oraz wszelkie inne formalności. Po odprawie celnej pojazd jest zabierany z portu przez naszego przewoźnika i dostarczany pod wskazany przez Ciebie adres w kraju. Za cło, obsługę w porcie oraz transport drogowy do kraju zapłacisz naszemu przewoźnikowi przy odbiorze pojazdu w kraju lub przelewem do agencji celnej w DE ( w zależności od podpisanej umowy ). Odprawami celnymi w porcie w DE zajmuje się dla nas agencja celna PORTAGENT.

KROK 6

Pojazd lub maszynę dostarczymy wyłącznie poprzez naszego zaufanego przewoźnika w dowolnie wskazane miejsce w kraju ( nie szukamy przypadkowych przewoźników na giełdzie ). Jeśli sprowadzasz pojazd uszkodzony oferujemy także do wyboru jeden z naszych sprawdzonych warsztatów blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych, gdzie warunki naprawy będziesz mógł ustalić indywidualnie. Pojazd możemy także przygotować do rejestracji i zaproponować atrakcyjne ubezpieczenie w zakresie OC/AC/NNW. Samochód do podatku akcyzowego w Państwa imieniu zgłosi współpracująca z nami firma: www.akcyza.auto.pl

*Wpłaty dokonaj możliwie szybko, aby uniknąć  dodatkowych kosztów magazynowania pojazdu na placu firmy aukcyjnej.

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!