tel

+48 (22) 226 77 77

tel

+48 603 128 686

tel

biuro@amer-pol.com

AKTUALNOŚCI

PUNKT WYDAŃ AUT POD ZAMÓWIENIE - KOMIS

Sprawdź historię auta

Mapa stanów w USA

PRZELICZ WALUTĘ

 KROK 1 


W pierwszej kolejności określ dokładnie jaką marką, modelem, danymi technicznymi oraz rocznikiem produkcji  pojazdu lub maszyny jesteś zainteresowany. Postaraj się możliwie dokładnie określić preferowane parametry co ograniczy późniejsze doprecyzowanie zamówienia i nakład naszej pracy przy wyszukiwaniu Państwa nowego pojazdu. Prowadzimy także punkty w Warszawie, gdzie posiadamy kilka aut na stanie różnych marek oraz auta które są aktualnie w drodze do kraju, które możecie Państwo zakupić od ręki. Zakup auta pod zamówienie z licytacji z USA lub Kanady odbywa się poprzez wyszukanie auta na aukcjach internetowych. Podajemy strony gdzie możecie Państwo samodzielnie wyszukać pojazd lub maszynę ( ze względu na ilość kupowanych pojazdów rocznie na wszystkich aukcjach posiadamy najwyższe profile brokerskie dlatego nasi klienci mają dostęp do wszystkich pojazdów oraz płacą najniższe prowizje od zakupu )
.

KROK 2


Następnie po wybraniu lub określeniu parametrów pojazdu skontaktuj się z nami telefonicznie  +48 22 226 77 77   , +48 503 821 126  lub mailowo na adres:  biuro@amer-pol.com  podając numer aukcji lub parametry. Następnie określ preferowaną formę umowy oraz czy zakup ma być realizowany na osobę prywatną czy też na firmę. Prosimy o podanie do jakiej maksymalnej kwoty będziemy dla Państwa licytowali. WAŻNE: Posiadamy najwyższy profil dilersko-brokerski dla wszystkich największych domów aukcyjnych w USA i Kanadzie przez co nasi klienci płacą najniższą prowizję aukcyjną.
.

KROK 3


Po ustaleniu wartości maksymalnej do jakiej licytujemy kolejną czynnością będzie podpisanie umowy, którą otrzymasz od nas mailem lub pocztą tradycyjną. Następnie umów się z nami na jej podpisanie w jednym z 3 naszych biur w Warszawie, sprawdź biura AMER-POL lub podpisaną umowę prześlij do nas drogą mailową lub za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty. Następnie wpłacasz na nasze konto w zależności od podpisanej umowy 10% lub 20% wartości przedmiotu zamówienia nie mniej niż 1000 USD (zaznaczamy, że wysokość kaucji może zostać ustalona indywidualnie w zależności od rodzaju i wartości pojazdu lub maszyny oraz formy finansowania) kolejno nasi pracownicy przystąpią do wyszukania pojazdów odpowiednich względem zamówienia i po potwierdzeniu z Tobą przystępują do licytacji. Po wygranej aukcji, wpłacasz na nasze konto wylicytowaną kwotę wraz z kosztami powstałymi po stronie amerykańskiej, dokładne wyliczenie otrzymasz od nas mailem. Wpłaty dokonaj możliwie szybko, aby uniknąć  dodatkowych kosztów magazynowania pojazdu na placu firmy aukcyjnej.
.

KROK 4


Poczekaj około 5-6 tygodni, średnio tyle trwa transport pojazdu lub maszyny w kontenerze MSC z naszego magazynu spedycyjnego w New Jersey do Polski przez port w Bremerhaven.
W tym czasie sprawdzaj położenie Twojego kontenera poprzez nasz Track & Trace.
.

KROK 5


W kolejnym kroku dopełniamy sprawy związane z rozładowaniem kontenera, przygotowanie dokumentów do odprawy celnej i akcyzowej oraz wszelkie inne formalności. Po odprawie celnej pojazd jest zabierany z portu przez naszego przewoźnika i dostarczany pod wskazany przez Ciebie adres w kraju. Za cło, obsługę w porcie oraz transport drogowy do kraju zapłacisz naszemu przewoźnikowi przy odbiorze pojazdu w kraju lub przelewem do agencji celnej w DE ( w zależności od podpisanej umowy ). Odprawami celnymi w porcie w DE zajmuje się dla nas agencja celna PORTAGENT.
.

KROK 6


Pojazd lub maszynę dostarczymy wyłącznie poprzez naszego zaufanego przewoźnika w dowolnie wskazane miejsce w kraju ( nie szukamy przypadkowych przewoźników na giełdzie ). Jeśli sprowadzasz pojazd uszkodzony oferujemy także do wyboru jeden z naszych sprawdzonych warsztatów blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych, gdzie warunki naprawy będziesz mógł ustalić indywidualnie. Pojazd możemy także przygotować do rejestracji i zaproponować atrakcyjne ubezpieczenie w zakresie OC/AC/NNW. Samochód do podatku akcyzowego w Państwa imieniu zgłosi współpracująca z nami firma: www.akcyza.auto.pl 
.
.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

UMÓW SPOTKANIE

DZIAŁ SPRZEDAŻY:
– – –
Michał Konieczny
Tel. +48 603 128 686
( do godz. 20:00 )
m.konieczny@amer-pol.com
– – –
Paweł Sobierajski
Tel. +48 516 165 118
( do godz. 20:00 )
p.sobierajski@amer-pol.com
– – –
Tomasz Zadrożny
Tel. +48 503 821 126
 ( do godz. 20:00 )

t.zadrozny@amer-pol.com

– – –

NAPISZ DO NAS

URZĄD CELNY PL

IV Oddział Celny
Al. Krakowska 106
02-256 Warszawa

Tel. +48 (22) 332 07 40

AGENCJA CELNA DE

PORTAGENT
Coloradostrasse 5
27580 Bremerhaven
Tel# +49 471 92189302
Kom# +49 163 2011802
Fax# +49 471 92189322
E-mail: info@portagent.eu

AKCYZA PL

www.akcyza.auto.pl
Ul. Radarowa 9
02-137 Warszawa
Tel# +48 791 900 445
E-mail: biuro@akcyza.auto.pl