O nas

IMPORT AUT Z USA I KANADY DO POLSKI OD 2001R.

HISTORIA Z DOŚWIADCZENIEM

AMER-POL Sp. z o.o. – Import pojazdów i maszyn z USA i Kanady od 2001 roku oferujemy klientom nasze wieloletnie doświadczenie w branży licytacji pojazdów i maszyn następnie odbioru z placu domu aukcyjnego oraz w ich bezpiecznym transporcie do kraju. Zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo finansowe dla transakcji zakupu oraz kompleksową pomoc w całym procesie importu.

LICYTACJE AUT DLA KLIENTÓW

Zajmujemy się licytacjami na największych aukcjach pojazdów na terenie USA i Kanady. Pojazdy ładujemy do kontenerów morskich głównie w naszym magazynie w New Jersey w USA, a nasze przesyłki obsługuje jeden z największych przewoźników kontenerowych MSC Mediterranean Shipping Company co daje nam i Państwu gwarancję, że wylicytowany pojazd lub maszyna bezpieczne i na czas zostaną dostarczone do portu przeznaczenia.

Misja

Dla naszych Klientów licytujemy i następnie dostarczamy pojazdy oraz maszyny z pełną obsługą celną-podatkową  pod wskazany adres w kraju lub za granicą.

Dodatkowo proponujemy dla naszych Klientów, którzy chcieliby zakupić uszkodzone pojazdy ich kompleksową naprawę w warsztatach blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych z nami współpracującymi. (WAŻNE: nie zajmujemy się sprowadzaniem pojazdów wycofanych z ruchu, popowodziowych oraz wszelkich innych których sprowadzenie jest niezgodne z przepisami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej ).

Doświadczenie

AMER-POL Sp. z o.o. dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kompleksowej i profesjonalnej obsłudze sprowadzi każdy pojazd, maszynę budowlaną, rolniczą z USA i Kanady w kontenerach morskich jak i w opcji RO-RO, zrealizujemy każde nawet nietypowe zlecenie w tym także transport ponad gabarytowy. Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest bezpieczeństwo finansowe klienta dla procesu transakcji zakupu oraz bezpieczny transport.

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!